Navigace

Kontakt

Tipy na výlet

obrazekVinný sklep Šťastný Sklípek v Pasohlávkách leží v malebném koutu Jihomoravského kraje, který láká nejen teplým počasím, ale i svým kulturním bohatstvím. Tento kraj si velmi zakládá na své historii a tradicích, a tak se hned vedle sebe nachází moderní centrum zábavy společně s oknem do minulosti lidstva, třeba v podobě archeologické výstavy v kempu ATC Merkur.

pálava

CHKO Pálava

Chráněná krajinná oblast a biosférická rezervace na seznamu UNESCO. Zříceniny - dívčí hrad, sirotčí hrádek, Stolová hora, velké množství cyklostezek, možnost koupání v přehradní nádrži Nové Mlýny.

kemp ATC Merkur

Kemp ATC Merkur

Projížďky lodí, archeologická výstava, tenisové kurty, minigolf, hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, internetová herna, letní kino, programy pro děti i dospělé.

mikulov

Mikulov

Historické město. Zámek - sbírky Regionálního muzea, archeologická expozice, expozice vinařství, Obří sud, zámecký park, Dietrichštejnská hrobka, synagoga, sloup Nejsvětější trojice, Svatý kopeček, Kozí hrádek, kaple, koupaliště Riviéra.

Lednicko - Valtický areál

Lednický zámek, zámecký park, skleník, Minaret, Janův hrad, Dianin chrám, zámek Valtice, Hraniční zámeček, chrám Tří grácií, kolonáda na Rajstně, Valtice - Valtický zámek, vinné sklepy.

dolní věstonice

Dolní Věstonice

Archeologická expozice - nálezy osídlení lovců mamutů včetně kopie sošky Věstonické Venuše, doplňkový program.

Brno

Stará radnice, hrad Špilberk, hrad Veveří, Riviéra, Brněnská přehrada - projížďky parníkem, Petrov, ZOO, Brněnské Výstavní Veletrhy, Grand Prix, Kostel Sv. Petra a Pavla.